אודות מטפטים (ח.פ 514808724)

מטפטים"מטפטים" ו"מטפטים ברשת", ח.פ – 514808724, הן חנויות פיזית ואינטרנטית למכירת טפטים, וילונות, מדבקות קיר, כריות נוי, בדים, תמונות טפט, מוצרי הצללה, טפטים לרהיטים, בורדרים  ומוצרים נוספים לעיצוב חללי הבית וחללים משרדיים ומסחריים.

"מטפטים" הוקמה ע"י שרון ואלירן מודן, נשואים באושר, הורים ל 3 ילדים ומתגוררים בהוד השרון.
שרון – בוגרת לימודי עיצוב פנים ובעברה מורה ומחנכת בחטיבת ביניים
אלירן – בעברו טייס קרב בחיל האוויר ומהנדס תוכנה

באמצע 2008 החלטנו לעזוב את מקומות העבודה שלנו, אשר בהם עבדנו כשכירים , ללכת בעקבות החלומות ולפתוח עסק משלנו. חיפשנו סוג עסק שיוכל לשלב את אהבתנו לאסטתיקה, לאיכות ומקצוענות ואשר נוכל להעניק בו רמת שירות  מעולה ואווירת קניה חמה ונעימה. כך נולדה "מטפטים" כחנות טפטים ומדבקות קיר במרכז הוד השרון.

בתחילת 2011 הקמנו את "מטפטים ברשת", החנות האינטרנטית שלנו. "מטפטים ברשת" הוקמה מתוך רצון ליצור מקבילה אינטרנטית מלאה לחנות הפיזית שלנו. ככזאת, היא תוכננה להכיל אלפי מוצרים של טפטים, וילונות, מדבקות קיר, כריות נוי, בדים ואת כל יתר המוצרים המוצעים בחנות הפיזית שלנו. האתגר היה עצום, אך בסופו אנו מביטים בסיפוק על אתר עם מעל 6000 מוצרים, בעל ממשק וכלי חיפוש מהמתקדמים הקיימים בעולם ועם מבחר המוצרים הגדול ביותר בארץ בתחומו.

בסוף שנת 2012 העברנו את החנות הפיזית שלנו למשכן חדש וגדול בכפ"ר מל"ל, אשר מכיל שטחי תצוגה נרחבים ואת משרדינו. בנוסף, הכנסנו את כל תחום הטקסטיל לסל המוצרים שלנו והתחלנו לעסוק גם במכירת וילונות בהתאמה אישית, כריות נוי, בדים, ריפוד רהיטים ומכירת מוצרי הצללה. הכנסת תחום הוילונות והבדים על כל קשת המוצרים שלהם היא צעד טבעי עבורנו, אשר מאפשר לנו להציע פתרונות משולבים של טפטים ובדים בעיצובים תואמים ובכך לתת מענה מושלם לעיצוב החללים הביתיים והמסחריים.

כיום צוות "מטפטים" מונה כ 10 עובדים, אשר יחדיו נותנים מענה מקצועי ונעים בחנות הפיזית, בטלפון ובאינטרנט.

אז אם אתם מתפתים, נשמח לראותכם כלקוחותינו!

שרון ואלירן מודן וצוות "מטפטים"

 

מטפטים

טל: 072-2507057
דוא"ל: sales@mitpatim.co.il

הרשמו למועדון הלקוחות שלנו!

דואר אלקטרוני: