בורדרים

בורדרים בורדרים הם פסי קישוט אופקיים אשר משמשים אותנו לרוב בעיצוב חדרי תינוקות וילדים. בדרך כלל, נשתמש בבורדרים בנוסף לטפט ויחדיו הם ישמשו ככלי לעיצוב והלבשת חדרי הילדים. ישנם גם בורדרים אשר משמשים לעיצוב חדרי נוער ומבוגרים אך הם אינם נפוצים.

חומרים וגדלים של בורדרים

החומרים שמהם עשויים הבורדרים הם כמו חומרי הטפט. הבורדרים הנפוצים ביותר עשויים מטפט נייר, אולם ישנם גם בורדרים יוקרתיים יותר העשויים מבד לא ארוג (Non-woven). בורדרים נמכרים בגלילים. לרוב רוחב הבורדר הוא כ 15-25 ס"מ. אורך גליל של בורדר הוא לרוב 5 מ' רץ, אך ישנם גם גלילים באורך שונה.

סגנונות וצבעוניות של בורדרים

בורדרים לתינוקות ולילדים יגיעו לרוב בעיצובים של חיות, פיות, נסיכות, כלי תחבורה, חלל ונושאים נוספים אשר מתאימים לתינוקות ולילדים. בדר"כ הם מהווים חלק מקולקציה אשר מכילה בנוסף בדים וטפטים תואמים. הדוגמאות הן לרוב דוגמאות מצוירות. הצבעוניות עשירה ומגוונת ויכולה להיות רכה ופסטלית במקרים מסויימים, אבל גם עזה ודומיננטית במקרים אחרים, דבר אשר מקנה אווירה שמחה ועשירה. צבעי סגול וורוד לרוב שולטים בעיצובים לבנות. בעיצובי הבנים תכלת וירוק הם צבעים נפוצים. למרות שבורדרים אינם נפוצים בחללים של מבוגרים, ניתן למצוא גם עיצובים אשר מתאימים לחללים אלו. לרוב אלו יהיו בורדרים של פרחים

 

מטפטים

עין חי 34 כפר מל"ל
טל: 072-2507057, פקס: 072-2507058
דוא"ל: sales@mitpatim.co.il
א' - ה' - 09:30-19:00, ו' - 09:00-14:00

הרשמו למועדון הלקוחות שלנו!

דואר אלקטרוני: