כריות נוי

כריות נויכריות נוי הן מוצר כל כך כייפי. לרוב הן צבעוניות ושמחות ובעזרתן ניתן להפיח חיים, שיק ויוקרה לכל אזור ופינה וכל זאת בקלות ובמהירות. את האווירה שרוצים להקנות ניתן ליצור בעזרת שילוב נכון של צבעוניות, עיצוב הבד, מרקם הבד וגדלי כריות הנוי. בנוסף, לאוהבי השלמות, ניתן ליצור כריות נוי תואמות בעיצובים לוילונות ולטפטים אשר נמצאים באותו חלל. כיף כבר אמרנו?

התאמת כריות נוי לחלל

היתרון העצום של יצירת כריות נוי הוא ביכולת לחבר אותן בקלות לעיצוב הקיים בחלל שבו הן משתלבות מצד אחד והיכולת להקפיץ ולהכניס בעזרתן עניין לחלל מצד שני. יצירת העניין והשיק נעשית לרוב בעזרת שילוב נכון של צבעוניות וסגנון הבד. מכיוון שהכריות אינן גדולות ניתן בקלות לשלב צבעים נועזים ללא חשש שהדבר יהיה מוגזם. לרוב, לפינת ישיבה, נשלב כ 5-10 כריות, כתלות בגודל הפינה. בדר"כ חלק מהכריות תעשינה בעזרת בדים עם דוגמה וחלקן מבדים חלקים אשר משתלבים מבחינת צבעוניות עם הכריות המדוגמות. המרכיב המרכזי שישפיע על מראה הכרית הוא הבד שממנו היא תיתפר. מגוון הבדים הוא עצום, דבר אשר מאפשר יצירת כריות בסגנונות רבים ובטקסטורות מגוונות.

גדלים וגימורים נפוצים של כריות נוי

הגודל הנפוץ ביותר בכריות נוי הוא 45X45 ס"מ. בנוסף נפוצים גם כריות בגדלים של  50X50 ס"מ, 60X60 ס"מ ו 30X50 ס"מ. מעבר לכך, מכיוון שכריות נוי הן לרוב מוצר אשר נתפר בהתאמה אישית, ניתן לייצר כמעט כל גודל ואפילו צורה נדרשים. ניתן ליצור כריות אשר בד החזית ובד הגב שלהן זהים כמובן, אבל שילוב של בדים שונים לחזית ולגב גם הוא נפוץ. פעמים רבות נבחר בד מיוחד ויוקרתי לחזית הכרית ונשלב בד תואם חלק בגב הכרית. הגימורים שניתן ליצור לכריות נוי גם הם מגוונים. הנפוצים שבהם הם:
  • גימור רגיל – בגימור זה החזית והגב מחוברים בתפר רגיל ושטוח
  • גימור עם קדר – קדר הוא מעין עיבוי בחתך עגול אשר נתפר כמסגרת בשולי הכרית. הקדר מוסיף עניין וחן לכרית. ניתן ליצור את הקדר מבד הכרית או מבד אחר על מנת להוסיף עניין
  • גימור שוליים – בגימור שוליים התפירה נכנסת כ 2-3 ס"מ פנימה מקו היקף הכרית. בצורה זו נוצרת מסגרת שטוחה משולי הכרית אשר מעניקה מראה רך ומיוחד

 

מטפטים

הוד השרון
טל: 072-2507057
דוא"ל: sales@mitpatim.co.il

הרשמו למועדון הלקוחות שלנו!

דואר אלקטרוני: