וילונות דואט

וילונות דואטוילונות דואט הם מוצרי הצללה אלגנטיים ומעודנים, בעלי מראה מינימליסטי, אשר מתאימים מאוד ליצירת פרטיות, הצללה והאפלה.
אחד היתרונות הגדולים של וילונות דואט הוא הפרופיל הצר שלהם (25 מ"מ), אשר מאפשר את התקנתם גם בתוך מסגרות חלונות.

יכולות ואפשרויות של וילונות דואט

וילונות דואט עשויים משכבת בד כפולה הנפתחת ונסגרת כאקורדיון ויוצרת מבנה משושים המזכיר חלת דבש.
פתיחת הוילון נעשית כלפי מעלה בעזרת מנגנון חוט.
הבדים המשמשים את וילונות הדואט מגיעים במגוון צבעים ובמרקמים שונים ויכולים לשמש עבור הצללה ועבור האפלה. וילון דואט האפלה הוא מוצר האפלה יעיל ביותר ולכן נמצא אותו פעמים רבות בחדרי הקרנה ובחדרי שינה.
התקנת וילונות דואט יכולה להיעשות על ידי חיבורם לתקרה או לקיר, בהתאם לצורך. כאשר מתקינים את המוצר בתוך נישה או מסגרת חלון יש לדאוג שרוחב הוילון יהיה קטן ב 1 ס"מ מרוחב הנישה. כאשר הוילון מותקן חיצונית ויש אפשרות לכך, כדאי להרחיב את הוילון בכ 5-10 ס"מ מכל צד של הפתח שבו הוא מותקן, להגביהו בכ 5-10 ס"מ מעל הפתח ולהנמיכו כ 5 ס"מ מתחת לפתח.

תוספות ושדרוגים של וילונות דואט

ניתן להזמין את וילונות הדואט כדואט בלגי אשר מאפשר את פתיחת הוילון בכיוון ההפוך, כלפי מטה.
בדומה לתריסים ונציאניים, ניתן לשלב בוילונות דואט כבלי עיגון, אשר מתאימים למקרה של התקנה בחלון קיפ (חלון הנפתח סביב ציר תחתון). בעזרת כבלי העיגון הוילון מעוגן גם בחלקו התחתון ונשאר צמוד לחלון גם במקרה של פתיחת החלון סביב ציר תחתון.
מחפשים פתרון המאפשר גם הצללה וגם האפלה במוצר אחד? דואט משולב בנוי מדואט הצללה ודואט האפלה אשר מחוברים יחדיו ומופרדים בעזרת מסילה אמצעית. ניתן לשלוט על המסילה האמצעית ולהחליט איזה חלק של הדואט הסגור יהיה מבד ההצללה ואיזה מבד ההאפלה.
לאוהבי הפינוק, ניתן לשדרג את הפעלת וילונות הדואט להפעלה חשמלית של חברת סומפי. חברת סומפי מהווה את המותג המוביל להפעלות חשמליות במוצרי הצללה ונותנת 5 שנות אחריות על מנגנוני ההפעלה החשמליים. במידה וחפצים בהפעלה חשמלית יש לתכנן הכנה של נקודת חשמל באחד הצדדים העליונים של וילון הדואט. במידה ורוצים שליטה ממתג בקיר, יש לחווט מתג זה לנקודת החשמל של הוילון.

 

מטפטים

הוד השרון
טל: 072-2507057
דוא"ל: sales@mitpatim.co.il

הרשמו למועדון הלקוחות שלנו!

דואר אלקטרוני: