וילונות לחדרי ילדים

וילונות לחדרי ילדיםחדרי הילדים הם חדרים שמאוד כיף לעצב. כאן הכל מותר. צבעוניות עשירה, עיצובים צפופים ומצויירים, פרטי עיצוב רבים, ריהוט עם פיתוחים וגימורים מלכותיים ועוד ועוד ועוד. שמחה ואושר מאפיינים את האווירה שאליה אנו שואפים בחללים אלו. וילונות לחדרי ילדים מהווים את אחד המרכיבים המשמעותיים בעיצוב חדרי הילדים. בעזרת וילונות לחדרי ילדים ניתן להכניס צבעוניות ועיצובים עשירים מצד אחד או לתת רקע מרגיע מצד שני. כמובן שוילונות לחדרי ילדים מהווים נדבך אחד בעיצוב הכולל של החדר, וחשוב ליצור אותם בהתאמה ובסגנון של שאר פרטי העיצוב שאנו מכניסים. חדר הילדים מהווה מקום שבו ילדינו מבלים זמן רב. בחדר זה, הם לרוב יארחו חברים, יכינו שיעורים וישחקו. על מנת להנעים את זמנם בחדר, ננסה ליצור בו סביבת שהייה נעימה, שילדינו יתחברו אליה ויואהבו אותה.

תפירה של וילונות לחדרי ילדים

סוגי הוילונות שנתאים לחדר הילדים תלויים כמובן בחלונות ובפתחים הקיימים בחדר. בדר"כ כאשר נרצה להתאים וילון אשר מגיע עד הרצפה נבחר בוילונות לחדרי ילדים מסוג וילונות הסטה. וילונות הסטה מקנים מראה רך ונעים, אשר נוצר בזכות הגובה שלהם וקפלי הבד. בזכות המראה הרך והנעים, וילונות אלו נפוצים בחדרים של בנות. בחדרים של בנים נתאים פעמים רבות וילונות לחדרי ילדים בסגנון רומאי. וילונות רומאים נפתחים כלפי מעלה ויוצרים מראה מודרני יחסית, אשר מתאים לבנים. יתרון נוסף של וילונות רומאים הוא שהם נראים טבעיים והרמוניים לחלל גם כאשר אינם מגיעים עד הרצפה, דבר אשר מאפשר טיפול מיטבי כאשר הוילון ממוקם מעל המיטה למשל.

צבעוניות ועיצובים של וילונות לחדרי ילדים

כאשר אנו מוסיפים וילונות לחדרי ילדים, ננסה להתאים את צבעוניותם לאווירה שאנו רוצים ליצור ולעיצוב הכולל. זהו אחד החללים שאנו יכולים להרשות לעצמנו להכניס אליו צבעוניות עשירה. חשוב לזכור שצבעוניות עשירה יוצרת שמחה מצד אחד, אולם מתאימה בעיקר לילדים צעירים יחסית מצד שני. בנוסף, כאשר אנו מכניסים צבעוניות דומיננטית בוילונות, ננסה לשמור על איזון ורוגע יחסי בשאר אלמנטי העיצוב שבחדר. בחדרי בנות הצבעוניות השולטת היא בפעמים רבות צבעוניות בגוני ורוד וסגול. בחדרי הבנים לרוב יהיה שילוב של תכלת או ירוק. וילונות לחדרי ילדים מאפשרים לנו גם הכנסה של דוגמאות ועיצובי ילדים. עיצובים של חיות, פיות, נסיכות, צורות גאומטריות וכלי תחבורה הם עיצובים נפוצים לוילונות לחדרי ילדים. לילדות בוגרות יחסית, ניתן לשלב בדים בעיצובים של פרחים רכים ועדינים, אשר ייצרו וילונות שיתאימו לשנים רבות. ניתן ליצור חדר במראה מושלם ע"י שילוב וילונות לחדרי ילדים יחד עם טפטים תואמים מאותה קולקציה. בנוסף, ניתן להשתמש באותם בדים של הוילונות גם ליצירת כריות, כיסויי מיטה ופרטי טקסטיל נוספים.

 

מטפטים

הוד השרון
טל: 072-2507057
דוא"ל: sales@mitpatim.co.il

הרשמו למועדון הלקוחות שלנו!

דואר אלקטרוני: