מדבקות קיר לילדים

מדבקות קיר לילדיםשימו לב! מדבקות קיר לילדים הן מוצר שמתאהבים בו ממבט ראשון…
צבעוניות עזה, עיצובים שובים ויכולת בחירת הצבעים מתוך כ 20 אפשרויות הן חלק מהתכונות שהופכות את מדבקות הקיר לילדים לפופולריות כל כך בעיצוב חדרי הילדים וחדרי המשחקים. בנוסף, מדבקות קיר לילדים קלות להדבקה וניתנות להדבקה באופן עצמאי, דבר אשר הופך את המחיר הכולל לשדרוג חדר הילדים בעזרתן לסביר ושווה לכל כיס.

סגנונות מדבקות קיר לילדים

העיצובים הנפוצים של מדבקות קיר לילדים סובבים סביב עולם הילדים וכוללים בעיקר:
  • מדבקות חיות – זברות, פילים , ג'ירפות, קופים, חיות ים, דינוזאורים ועוד ועוד ועוד. עולם החי מספק שפע רעיונות ועיצובים, רובם מצוירים אך חלקם גם ראליסטיים
  • מדבקות קיר לילדים בהשראת הצומח – מדבקות פרחים, עלים, ענפים ועצים, בשלל צבעים, אשר מכניסים שמחה וכיף לכל חדר ילדים
  • מדבקות קיר לבנים לבנות – כאן הסטראוטיפים שולטים… מדבקות הקיר לבנות מתאפיינות בעיצובי פיות ונסיכות, פרחים ועיצובים מן הטבע. הצבעים השולטים במדבקות אלו הם גוני ורוד וסגול. מדבקות הקיר לבנים מתאפיינים בעיצובי כלי תחבורה, חלל וחיות

סוגים והדבקת מדבקות קיר לילדים

מדבקות קיר לילדים לרוב מיוצרות כמדבקות בחיתוך אשר עשויות ויניל. ויניל הוא חומר פלסטי, רחיץ, אשר קל להדבקה ומיועד בין היתר לייצור מדבקות קיר. ישנן גם מדבקות קיר לילדים אשר מיוצרות על ידי הדפסה על גבי ויניל. מדבקות בהדפסה מאפשרות הכנסת מספר צבעים רב וייצור מדבקות ראליסטיות, בנוסף למדבקות מצוירות.
הדבקת מדבקות קיר ניתנת לביצוע עצמי והינה פשוטה יחסית. העיקרון זהה ברוב סוגי המדבקות וכולל לרוב את שלב התכנון, שבו מחליטים איך לפזר את חלקי המדבקה השונים על גבי הקיר על מנת לקבל את העיצוב המתאים ביותר, שלב ההכנות, שבו מפרידים את החלקים השונים של המדבקות בהתאם לפיזור שהוחלט בשלב התכנון ושלב ביצוע ההדבקה שבו מבצעים את ההדבקה עצמה.
רוב המדבקות מגיעות בכמה חלקים ומוגנות ע"י שקף המאפשר הדבקת חלקים עם פיתוחים, יחדיו ובקלות.

 

מטפטים

הוד השרון
טל: 072-2507057
דוא"ל: sales@mitpatim.co.il

הרשמו למועדון הלקוחות שלנו!

דואר אלקטרוני: