מדבקות קיר למשרד

מדבקות קיר למשרדמדבקות קיר למשרד מאפשרות יצירת חלל מעוצב עם אווירה נעימה והרמונית. במשרדים ובתי עסק ישנה חשיבות גדולה לעיצוב, ומורכבות הנובעת מהתאמת העיצוב לקהל הלקוחות והאורחים מצד אחד ולקהל העובדים מהצד השני. היתרונות הגדולים של מדבקות קיר למשרד הם במגוון העצום שלהן, באפשרות לבחור את צבען ובעלות הסבירה שלהן. ניתן גם לשלב לצד מדבקות הקיר טפטים למשרד ובכך לשדרג עוד יותר את מראה החלל.

ניתן להשתמש במדבקות קיר למשרד גם על מנת ליצור תיחום וירטואלי בחללים פתוחים שבהם ישנן מספר עמדות עבודה. תיחום זה יוצר היגיון עיצובי וחלוקה הגיונית למראה.

מדבקות קיר למשרד עשויות לרוב מויניל בחיתוך צורני. ויניל הינו חומר עמיד למים, דבר אשר הופך את מדבקות הקיר לרחיצות וקלות לניקיון.

עיצובים של מדבקות קיר למשרד

העיצובים הקיימים במדבקות קיר למשרד סובבים סביב נושאי טבע, כגון ענפים, עלים ופרחים, משפטי השראה, מדבקות קיר גאומטריות, מדבקות הומוריסטיות ועוד. לרוב, משרדים מעוצבים בקווים מודרניים, דבר אשר הופך שילוב מדבקות קיר למשרד לטבעי לסגנון העיצוב.
קיימות גם מדבקות קיר למשרד אשר משמשות כלוחות מחיקים מעוצבים. זהו פתרון מצוין המחליף את לוחות הכתיבה המגושמים בפיתרון מעוצב, שטוח ומרשים.

 

מטפטים

הוד השרון
טל: 072-2507057
דוא"ל: sales@mitpatim.co.il

הרשמו למועדון הלקוחות שלנו!

דואר אלקטרוני: