וילונות פליסה

וילונות פליסהוילונות פליסה הם מוצרי הצללה עדינים ואלגנטיים ובעלי מראה מינימליסטי אשר תורם שיק וניקיון לעיצוב הפנים.
בדומה לוילונות דואט, גם וילונות פליסה בעלי פרופיל צר של 25 מ"מ וניתנים להתקנה גם בתוך מסגרות של חלונות.

יכולות ואפשרויות של וילונות פליסה

וילון פליסה עשוי משכבה אחת של בד אשר ניתנת לקיפול כמניפה. כאשר הוילון פתוח כלפי מעלה הבד מתקפל לאורך הקפלים וכאשר סוגרים את הוילון הבד נמתח כאקורדיון. וילונות פליסה מזכירים מאוד וילונות דואט כאשר ההבדל ביניהם הוא בכך שבדואט ישנה שכבה כפולה של בד הנמתחת ככוורת ואילו בפליסה ישנה שכבה אחת של בד.
פתיחת וסגירת הוילון נעשית בעזרת מנגנון חוט אשר מותקן באחד מצידי הוילון.
התקנת וילונות פליסה אפשרית הן לתקרה והן לקיר בהתאם לצורך. כאשר מתקינים את וילון הפליסה בתוך נישה או מסגרת חלון חשוב שרוחבו יהיה קטן ב 1 ס"מ מרוחב הנישה / מסגרת החלון. כאשר מתקינים וילונות פליסה מחוץ לפתח, ויש אפשרות לכך, רצוי להגדיל את רוחב הוילון בכ 5-10 ס"מ בכל צד מעבר לרוחב הפתח, להגביהו בכ 5-10 ס"מ מעבר לסף העליון של הפתח ולהנמיכו בכ 5 ס"מ מעבר לחלקו התחתון של הפתח.

תוספות ושדרוגים של וילונות פליסה

וילונות פליסה הם מוצר פופולרי להתקנה בתוך מסגרות חלון. כאשר החלון הוא חלון קיפ, כזה הנפתח סביב ציר תחתון, יש להוסיף כבלי עיגון אשר מעגנים את הוילון גם בחלקו התחתון, כך שיישאר צמוד לחלון גם בפתיחה סביב ציר תחתון.
אוהבים להתפנק? ניתן להוסיף לוילונות הפליסה הפעלה חשמלית מתוצרת סומפי בעזרת שלט או מתג בקיר. סומפי הוא המותג המוביל להפעלות חשמליות של מוצרי הצללה ומעניק 5 שנות אחריות על המנגנון החשמלי. במידה ומתכננים הפעלה חשמלית יש לתכנן נקודת חשמל באחד הצדדים העליונים של הוילון. אם מתכננים את ההפעלה החשמלית באמצעות מתג בקיר יש לחווט את המתג לנקודת החשמל.
דקדקנים בפרטים? רוצים שוילון הפליסה שלכם יפתח כלפי מטה ולא כלפי מעלה כמקובל? ניתן להזמין את וילונות הפליסה עם פרופיל בלגי המאפשר את פתיחתם כלפי מטה.

 

מטפטים

הוד השרון
טל: 072-2507057
דוא"ל: sales@mitpatim.co.il

הרשמו למועדון הלקוחות שלנו!

דואר אלקטרוני: