טפטים לרהיטים

טפטים לרהיטיםטפטים לרהיטים משמשים לחידוש ולשדרוג ארונות, דלתות, שולחנות, מגירות, חלונות ומשטחים חלקים נוספים. טפטים אלו הינם מוצר זול יחסית אשר מודבק לרוב באופן עצמאי ונותן פתרון זול וטוב לרענון וחידוש רהיטים וכל משטח חלק אחר. בנוסף, טפטים לרהיטים משמשים גם לכיסוי משטחי זכוכית וליצירת מראה הדומה לזכוכית חלבית, דבר הנותן מענה לפרטיות.

חומרים והדבקה של טפטים לרהיטים

לרוב, טפטים לרהיטים עשויים, כמו מדבקות קיר, מויניל, דבר אשר מקנה לטפטים אלו רמת רחיצות גבוהה ועמידות מלאה במים. מסיבה זו קל מאוד לנקות טפטים לרהיטים בעזרת סמרטוט רטוב. ישנם גם טפטים לרהיטים אשר עשויים קטיפה בחזיתם ונותנים מראה רך ויוקרתי. הטפט עצמו מגיע כמדבקה. אופן ההדבקה הוא פשוט מאוד, פשוט מקלפים את כיסוי המדבקה ומדביקים את הטפט למשטח שאותו רוצים לכסות. במידה ומדובר במשטח זכוכית, ניתן להרטיב מעט את המשטח, דבר המקל את ההדבקה ואת סילוק הבועות במידה והם נוצרות. לרוב טפטים לרהיטים מגיעים בגלילים ברוחב של 45 ס"מ. ניתן לרכוש טפטים אלו בגלילים שלמים או לפי מטר רץ בהתאם לצורך. בחלק מהדגמים ניתן להשיג גם גלילים ברוחב 90 ס"מ אשר משמשים לרוב לציפוי דלתות או משטחים רחבים אחרים.

עיצובים ושימושים של טפטים לרהיטים

השימושים העיקריים של טפטים לרהיטים הם: ציפוי ארונות, ציפוי דלתות פנים וציפוי מגירות. בנוסף, משמשים הטפטים לרהיטים גם לחיפוי משטחי זכוכית. ציפוי משטחי זכוכית נעשה לרוב על מנת ליצור טשטוש ופרטיות כאשר מסתכלים מחוץ לחלון לתוך החלל. לשם כך, משתמשים בטפטים לרהיטים אשר מקנים אפקט של זכוכית חלבית ואשר זמינים במגוון עיצובים. בנוסף ישנם גם טפטים לזכוכית בעיצוב ובמראה של ויטראז'ים צבעוניים. הדוגמאות אשר משמשות לציפוי רהיטים הם דוגמאות עץ מסוגים שונים, דוגמאות חלקות בצבעוניות רחבה ודוגמאות מעוצבות למבוגרים ולילדים. המבחר כולל עיצובי מדליונים, עיצובי עיטורים, כיתובים, עיצובים אורבניים, עיצובים בהשראת הטבע ועוד רבים אחרים.

 

מטפטים

הוד השרון
טל: 072-2507057
דוא"ל: sales@mitpatim.co.il

הרשמו למועדון הלקוחות שלנו!

דואר אלקטרוני: