טפטים צבעוניים

טפטים אדומיםצבעוניות הטפטים מהווה גורם חשוב במראה הכולל ובאווירה שתיווצר בעקבות הדבקת הטפטים. כאשר בוחרים את צבעוניות הטפטים חשוב לבחון היטב את גודל החלל, את כמות האור הקיימת בו ואת הצבעים העיקריים השולטים בחלל.
כאשר החלל קטן או חשוך, רצוי לבחור טפטים לבנים או טפטים בהירים. כאשר החלל גדול ומואר ניתן לבחור גם בטפטים צבעוניים ובטפטים בצבעוניות כהה. טפט כהה במקום הנכון ישדר אלגנטיות ויוקרה.
כאשר החלל עמוס בצבעים דומיננטיים כדאי להרגיע את הרקע הכללי בעזרת טפטים בהירים או טפטים לבנים. כאשר החלל עם צבעוניות ניטרלית ורגועה ניתן לשלב טפטים בצבעוניות עזה  כמו למשל טפטים אדומים.

טפטים לבנים וטפטים אדומים

טפטים לבנים מכניסים שקט, רוגע וניקיון. לעיתים, נרצה ליצור אווירה נקייה מאוד ולתת לחלל מגע יוקרתי, טהור ומלכותי. שימוש בטפטים לבנים במקביל לעיצוב לבן של החדר ישרת מטרה זו בצורה טובה. את העניין והקריצה העיצובית ניתן להכניס במקרה של שימוש בטפטים לבנים דרך טקסטורה, חומרים מיוחדים ועיצובים מרשימים.
טפטים אדומים מאפשרים הקפצה משמעותית של החלל והעיצוב ויצירת אפקט מרשים מאוד. כאשר אנו משתמשים בטפטים בצבעוניות דומיננטית כמו טפטים אדומים חשוב לבחור קיר שאינו גדול מידי על מנת לא ליצור עומס צבע גדול. בנוסף, חשוב לבחור חלל שהצבעוניות השולטת בו לפני הכנסת הטפט היא ניטרלית או עם נגיעות של הצבע הדומיננטי המוכנס בטפט ואשר לא מערבת צבע דומיננטי נוסף.

 

מטפטים

הוד השרון
טל: 072-2507057
דוא"ל: sales@mitpatim.co.il

הרשמו למועדון הלקוחות שלנו!

דואר אלקטרוני: