וילונות סטרייפ / וילונות זברה

וילונות סטרייפוילונות סטרייפ, אשר מכונים גם וילונות זברה, הם מוצרי הצללה אלגנטיים ובעלי מראה יוקרתי ומרשים, אשר נותנים שליטה מעולה על כמות האור הנכנסת מבעד לפתח ועל מידת הפרטיות בחלל.
היתרון הגדול של וילונות סטרייפ הוא בכך שהם משלבים יכולות של תריסי שלבים יחד עם רכות ואלגנטיות של וילונות בד ובכך מעניקים איזון מושלם בין פרקטיות ועיצוב אלגנטי.

אפשרויות ויכולות של וילונות סטרייפ

וילונות סטרייפ בנויים לרוב משתי שכבות של בד, כאשר כל שכבה מכילה פסי בד אטומים ושקופים לסירוגין. ע"י קביעת החפיפה בין הפסים השקופים והאטומים בשכבות השונות אנו קובעים את כמות האור הנכנסת מבעד לוילון. למעשה, וילונות הסטרייפ מאפשרים לנו לבחור את רמת החפיפה בין הפסים בכל מצב פתיחה, החל ממצב סגור לחלוטין, כאשר הוילון מורד כלפי מטה עד הסוף, המשך במצב ביניים, שבו הוילון אסוף בחלקו כלפי מעלה ומכסה חלק מהפתח וכלה במצב פתוח לחלוטין, שבו הוילון אסוף לגמרי כלפי מעלה למסילה העליונה.
וילונות סטרייפ קיימים במגוון דגמים אשר לרוב נבדלים זה מזה בבד ממנו עשוי הוילון ובמגוון הצבעים הקיימים לבד זה, דבר המאפשר בחירה מתוך עשרות אפשרויות על מנת לקבל את המראה והצבעוניות המושלמים עבורכם.
וילונות סטרייפ הם מוצר בהתאמה אישית, אשר מיוצר במידות הרוחב והגובה הנדרשים, בהתאם למידות הפתח. רצוי, כאשר זה ניתן, להרחיב את המוצר בכ 5-10 ס"מ מכל צד  של הפתח ולהגביהו בכ 10-15 ס"מ מעל הפתח ובכ 5-10 ס"מ מתחת לפתח.
הוילון מופעל בעזרת מנגנון שרשרת, אשר מאפשר את הרמת והורדת הוילון בצורה נוחה ואלגנטית. ניתן לבחור את הצד שבו ימוקם מנגנון הפתיחה.
בחלקם העליון נאספים וילונות הסטרייפ לתוך קסטה דקורטיבית אשר מסתירה את חלק הוילון האסוף. התקנת המוצר מתאפשרת הן לקיר והן לתיקרה, בהתאם לצורך.

תוספות ושדרוגים עבור וילונות סטרייפ

התוספת העיקרית הרלוונטית לוילונות סטרייפ היא הפעלתם בצורה חשמלית. כאשר מוסיפים הפעלה חשמלית לוילונות סטרייפ למעשה מוסיפים מנוע חשמלי ואמצעי שליטה להפעלת המנוע.
אנו עובדים עם מנועי סומפי אשר מהווים את המותג המוביל בשוק ומעניקים 5 שנות אחריות על ההפעלה החשמלית.
בוילונות חשמליים ניתן לבחור האם השליטה החשמלית תיעשה בעזרת שלט או ע"י מתג בקיר. בנוסף, כאשר מתכננים וילונות חשמליים, יש לתכנן נקודת חשמל באחד הצדדים העליונים של הוילון. במידה וההפעלה היא בעזרת מתג, נדרש גם חיווט בקיר בין נקודת החשמל למתג ההפעלה.
הוספת הפעלה חשמלית הופכת את וילונות הסטרייפ למוצר מושלם ומפנק – כזה שתמיד חלמתם עליו.

 

מטפטים

הוד השרון
טל: 072-2507057
דוא"ל: sales@mitpatim.co.il

הרשמו למועדון הלקוחות שלנו!

דואר אלקטרוני: