מדבקות קיר

מדבקות קיראיזה כיף לשדרג ולהלביש את הבית בעזרת מדבקות קיר. ההדבקה פשוטה ולרוב נעשית באופן עצמי, ללא צורך באיש מקצוע. המחיר זול יחסית והתוצאה מרשימה! אין פלא שזהו מוצר שמתאהבים בו. מרגע שנחשפים למדבקות קיר מתחילים לחפש עוד ועוד מקומות להדביק בהם אותן.

סגנונות וגדלים של מדבקות קיר

העיצובים והסגנונות של מדבקות הקיר הם רבים ומגוונים ומתאימים לכל טווחי הגילאים. ישנן מדבקות קיר לילדים, לתינוקות, לנוער ולמבוגרים. הנושאים כוללים בין היתר עיצובים של מדבקות קיר בהשראת הטבע, כמו פרחים, עלים וענפים, מדבקות קיר הומוריסטיות, משפטי השראה, מדבקות של כלי תחבורה, מדבקות בנושאי חלל, מדבקות רטרו ועוד ועוד ועוד, כיד הדימיון הטובה. גדלי המדבקות נעים החל ממדבקות קטנות מאוד בגודל של 20X10 ס"מ ועד למדבקות שיוצרות העמדה בגודל של כ 1.5X1 מ'

חומרים וצבעים של מדבקות קיר

לרוב, מדבקות קיר לבית עשויות מויניל. חומר זה הוא חומר על בסיס פלסטיק וככזה הוא עמיד במים ונוח להדבקה. ניתן להדביק מדבקות קיר על כל משטח חלק. המשטחים הנפוצים להדבקה הם קירות, זכוכית ופורמייקה. קיימות גם מדבקות קיר שעליהן ניתן לכתוב עם גירים ועם טוש מחיק. מדבקות אלו משמשות כלוחות תזכורת וכלוחות כתיבה וציור לילדים. רוב מדבקות הקיר הינן מדבקות בחיתוך, כלומר חומר הגלם נחתך בחיתוך צורני על מנת לייצר את העיצוב המתבקש. במדבקות בחיתוך, לרוב ניתן לבחור את צבעי המדבקה מתוך כ 20 אפשרויות צבע. ישנן גם מדבקות קיר אשר מיוצרות בהדפסה על גבי ויניל. במדבקות אלו לרוב לא ניתן לבחור את הצבעים.

 

מטפטים

עין חי 34 כפר מל"ל
טל: 072-2507057, פקס: 072-2507058
דוא"ל: sales@mitpatim.co.il
א' - ה' - 09:30-19:00, ו' - 09:00-14:00

הרשמו למועדון הלקוחות שלנו!

דואר אלקטרוני: