אודות מטפטים (ח.פ 514808724)

מטפטים"מטפטים" ו"מטפטים ברשת", ח.פ – 514808724, הם סטודיו פיזי וחנות אינטרנטית המתמחים במכירת וילונות בהתאמה אישית וטפטים. ניתן למצוא בחנויות שלנו עשרות אלפי דגמים של וילונות, טפטים, בדים, מוצרי הצללה, תמונות טפט ומוצרים נוספים לעיצוב חללי הבית וחללים משרדיים ומסחריים.

"מטפטים" הוקמה ע"י שרון ואלירן מודן, נשואים באושר, הורים ל 3 ילדים ומתגוררים בהוד השרון.
שרון – בוגרת לימודי עיצוב פנים ובעברה מורה ומחנכת בחטיבת ביניים.
אלירן – בעברו טייס קרב בחיל האוויר ומהנדס תוכנה.

באמצע 2008 החלטנו לעזוב את מקומות העבודה שלנו, אשר בהם עבדנו כשכירים , ללכת בעקבות החלומות ולפתוח עסק משלנו. חיפשנו סוג עסק שיוכל לשלב את אהבתנו לאסתטיקה, לאיכות ומקצוענות ואשר נוכל להעניק בו רמת שירות מעולה ואווירת קניה חמה ונעימה. כך נולדה "מטפטים" כחנות טפטים במרכז הוד השרון.

בתחילת 2011 הקמנו את "מטפטים ברשת", החנות האינטרנטית שלנו. "מטפטים ברשת" הוקמה מתוך רצון ליצור מקבילה אינטרנטית מלאה לחנות הפיזית שלנו. ככזאת, היא תוכננה להכיל אלפי מוצרים של טפטים, וילונות, כריות נוי, בדים ואת כל יתר המוצרים המוצעים בסטודיו שלנו. האתגר היה עצום, אך בסופו אנו מביטים בסיפוק על אתר עם מעל 6000 מוצרים, בעל ממשק וכלי חיפוש מהמתקדמים הקיימים בעולם ועם מבחר המוצרים הגדול ביותר בארץ בתחומו.

בסוף שנת 2012 העברנו את החנות הפיזית שלנו למשכן חדש וגדול בכפר מל"ל, אשר הכיל שטחי תצוגה נרחבים ואת משרדינו. בנוסף, הגדלנו את היצע המוצרים שלנו.

בתחילת שנת 2018 החלטנו להפוך את הטיפול לאישי וממוקד יותר, אשר נותן את מלוא תשומת הלב לאדריכלים, מעצבים ולקוחות. העברנו את משכננו לסטודיו, אשר מותאם לבחירת וילונות וטפטים, שבו יצרנו סביבת עבודה אינטימית, מפנקת ועם אווירה קסומה. בנוסף, שינינו את שיטת העבודה לפגישות אישיות בתיאום מראש בסטודיו שלנו או בבית הלקוח.

אז אם אתם מתפתים, נשמח לראותכם כלקוחותינו!

שרון ואלירן מודן וצוות "מטפטים"

 

מטפטים

הוד השרון
טל: 072-2507057
דוא"ל: sales@mitpatim.co.il

הרשמו למועדון הלקוחות שלנו!

דואר אלקטרוני: