אודותינו

מטפטים הוא סטודיו לווילונות וטפטים ייחודי – נעים, מעוצב בקפידה, מותאם ונוח לעבודה עם מעצבים ולקוחות ומשלב מגוון רחב מאד של וילונות, בדים, טפטים ומוצרי הצללה.

את "מטפטים" החלטנו לפתוח לאחר שנים רבות בהן התנסינו בתחומים שונים וצברנו ניסיון ניהולי, טכני ושירותי. פתיחת העסק מבחינתנו הייתה הגשמת חלום. מאז ומתמיד רצינו להקים עסק שיעניק ללקוחותיו חוויה אחרת, יהווה תחרות בשוק וינוהל בדיוק כפי שאנחנו רוצים ומבינים.

"מטפטים וילונות" הוא הבייבי של שרון מודן, מעצבת פנים, מומחית בבחירת והתאמת וילונות וטפטים ואלופה בהקשבה ללקוחות ורצונותיהם ובבחירת הווילונות והטפטים שחלמו עליהם.

אם אתם מתפתים, נשמח לראותכם אצלנו!

"מטפטים" הוקמה ע"י שרון ואלירן מודן, נשואים באושר, הורים ל 3 ילדים ומתגוררים בהוד השרון.
שרון – מנהלת הסטודיו, מעצבת פנים ובעברה מורה ומחנכת בחטיבת ביניים.
אלירן – סטארט-אפיסט ואיש הייטק, בעברו טייס קרב בחיל האוויר ומהנדס תוכנה.

באמצע 2008 החלטנו לעזוב את מקומות העבודה שלנו, אשר בהם עבדנו כשכירים , ללכת בעקבות החלומות ולפתוח עסק משלנו. חיפשנו סוג עסק שיוכל לשלב את אהבתנו לאסתטיקה, לאיכות ומקצוענות ואשר נוכל להעניק בו רמת שירות מעולה ואווירת קניה חמה ונעימה. כך נולדה "מטפטים" כחנות טפטים במרכז הוד השרון.

בשנת 2012 החלטנו להתמקד בווילונות בנוסף לטפטים. התעמקנו ולמדנו את התחום על כל מישוריו, העברנו את החנות הפיזית שלנו למשכן חדש וגדול בכפר מל"ל, אשר הכיל שטחי תצוגה נרחבים לווילונות וטפטים ואת משרדינו. הבאנו מגוון עצום של בדים, אביזרי וילונות וכל אשר נדרש על מנת להיות מומחים בתחום. ו…התחלנו לחיות ולנשום וילונות.

בתחילת שנת 2018 החלטנו להפוך את הטיפול לאישי וממוקד יותר, אשר נותן את מלוא תשומת הלב לאדריכלים, מעצבים ולקוחות. העברנו את משכננו לסטודיו, אשר מותאם לבחירת וילונות וטפטים, שבו יצרנו סביבת עבודה אינטימית, מפנקת ועם אווירה קסומה. בנוסף, שינינו את שיטת העבודה לפגישות אישיות בתיאום מראש בסטודיו שלנו או בבית הלקוח.

אז אם אתם מתפתים, נשמח לראותכם כלקוחותינו!

צריך עזרה? השאר פרטים ואנו נחזור אליך בהקדם

דילוג לתוכן