וילונות בד

וילונות בד מגיעים במגוון רחב של צבעים, מרקמים ועיצובים. בחירת הצבע נעשית לרוב עפ"י צבעוניות החלל ופרטי העיצוב הנוספים הקיימים בו. בנוסף, המראה והאווירה שנקבל מהווילון תלויים גם במרקם הבד אשר משפיע על הנפילה של הבד והתחושה שהבד מעביר. אטימות הבד גם היא כמובן תשפיע על המראה, האווירה וכמות האור שתחדור כאשר הווילון סגור. ולבסוף, כמובן, ניתן לבחור גם בד עם דוגמה במקרה שרוצים להקנות דומיננטיות לווילון וליצור את הפוקוס עליו.

בבואנו לבחור בד לווילון חשוב לבחון, האם יש מטרה נוספת לווילון בנוסף לעניין האווירה והדקורציה, שכן אם מדובר ברצון לייצר האפלה יש לבחור בבד מחשיך. אם ברצוננו ליצור פרטיות, כדאי שנבחר בד שאינו שקוף מידיי. כאשר המטרה היא דקורטיבית בלבד, חשוב לחשוב, האם ברצוננו לכבס את הווילונות בבית או שמא נמסור אותם לניקוי. אם נבחר בבד סינטטי, נוכל לכבס את הווילון בעצמנו בכביסה עד 30 מעלות.

סוגי הבדים הם רבים ומגוונים, למשל כותנה, פשתן, משי, קטיפה, קרפ וכו. הכל תלוי במראה אותו נרצה ליצור.

חוץ ממגוון הבדים לוילון, גם לתפירה יש השפעה ניכרת על ניראות הווילון. האם הוא יהיה "מחוייט" יותר או "פרי סטייל". תפירות כגון קונטרה פאלד ובננה ייצרו מראה מחוייט יותר ותפירה של סרט כיווץ תיצור מראה חופשי יותר. 

צרו עמנו קשר ונבחר ביחד וילונות בד שיתאימו לצרכים הפונקציונאליים והעיצוביים שלכם.

צריך עזרה? השאר פרטים ואנו נחזור אליך בהקדם

דילוג לתוכן